Тобі, Нетішине:

«Ти – дивовижний влітку й восени,
У заметіль весняну чи зимову…»

Нетішин —

місто молодих мам

Хмельницька АЕС

У 2017 році виповниться 30 років з часу пуску енергоблоку № 1 ХАЕС

Нічне місто

Проспекти Нетішина


КП НМР "Міський ринок"

Комунальне підприємство Нетішинської міської ради
«Нетішинський міський ринок»

Адреса: вул.Ринкова, 4
Телефон/факс (03842)3-13-61

Керівник (посада)

Прізвище, імя, по батькові

Телефон

Директор

Ковальчук Володимир Іванович

3-13-61

КП НМР «Нетішинський міський ринок» утворене шляхом виділення з КТВП “Міськторг” 24 липня 2004 року (рішенням № 12 двадцять першої сесії Нетішинської міської ради IV скликання «Про утворення комунального підприємства Нетішинської міської ради “Нетішинський міський ринок») і розташовується на земельній ділянці площею 3,2065 га.

Основний вид діяльності підприємства – надання торгівельних місць для здійснення торгівлі суб’єктами господарювання та фізичними особами, що здійснюють торгівлю товарами власного виробництва.

У ринкові дні, четвер, суботу, надаються місця для торгівлі м’ясом – 66; молочною продукцією – 120; продуктовою групою товарів – 80; промисловою групою товарів – 485.

У 2007 році на території КП НМР «Нетішинський міський ринок» споруджено новий м’ясо-молочного павільйон та проведено благоустрій території. Урочисте відкриття павільйону відбулося до дня Незалежності.

Новий торгівельний зал складається із двох торгових приміщень – для торгівлі м’ясом та для торгівлі молочною продукцією і готовими м’ясо-ковбасними виробами). Загальна площа зали – понад 500 квадратних метрів.

На міському ринку постійно проводяться ярмарки за участю товаровиробників. Зокрема, в серпні 2008 року на міському ринку проходив фестиваль «Солом’яне диво» за участю майстрів народної творчості з соломоплетіння та концерт учасників самодіяльності м. Нетішина, а в 2011 році був проведений ярмарок «Масляна».

На підприємстві працює 15 осіб.


Надходження з вартості послуг
КП НМР Нетішинський міський ринок


№ 22-1121Про фінансовий план комунального підприємства Нетішинської міської ради «Нетішинський міський ринок».doc

№ 4-76Про фінансовий планКП НМР«Нетішинський міський ринок» на 2016 рік.doc

Про виконання фінансового плану комунального підприємства Нетішинської міської ради "Нетішинський міський ринок" за 2016 рік

Привітання міського голови


Погода в Україні