Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Срібний призер чемпіонату світу із боротьби самбо – вихованець спортивної школи ВП «ХАЕС»

x-28-11-13.jpgЗ 21 по 25 листопада в Санкт-Петербурзі (Російська Федерація) відбувся ХХVІІ чемпіонат світу із боротьби самбо, який був присвячений 75 річниці боротьби самбо.

В чемпіонаті світу взяли участь понад 600 спортсменів із 75 країн Європи, Азії, Африки та Америки. Це рекордна кількість учасників з моменту проведення першого чемпіонату світу.

Спортсмени збірної України змагалися достойно, посівши другу позицію і поступившись лише господарям турніру. Загалом команда України завоювала на чемпіонаті світу 13 нагород, серед яких три золотих і по п’ять срібних і бронзових.

Свій вклад в скарбничку збірної України вніс і вихованець КДЮСШ ВП «ХАЕС» Іван Васильчук, який завоював срібло у ваговій категорії до 90 кг.

Цьогоріч вихованець КДЮСШ ВП «ХАЕС» є неодноразовим призером та переможцем престижних турнірів. Так, нещодавно, на Всесвітніх іграх з бойових мистецтв Іван Васильчук завоював золоту медаль.

Досягнення нетішинського спортсмена в черговий раз доводять, що спортивний комплекс Хмельницької АЕС є потужною базою для підготовки спортсменів світового рівня.

Для довідки

Дитяча юнацька спортивна школа, яка знаходиться у підпорядкуванні профкому ВП «ХАЕС», охоплює десять видів спорту, в яких займається понад тисяча нетішинців. Перше золото Олімпійських ігр у Пекіні завойовано завдяки двом вихованицям школи фехтування Галині Пундик та Ользі Жовнір. Школа дала старт призерам чемпіонатів світу і Європи із боротьби самбо Івану Васильчуку та Дмитру Бабійчуку, дворазовому чемпіону Європи, володарю кубка світу Руслану Задворному. Нині вони тренують своїх послідовників. Гордістю школи стали багаторазовий переможець світових та європейських першостей, турніру із пауерліфтингу Олександр Кутчер, сестри Олена та Оксана Дмитрук, Ілля Фатуєв – чемпіон Європи серед юніорів з боксу. Працюють тут заслужені тренери України Геннадій Горохов, який є наставником молодіжної збірної України із самбо та дзюдо, Валерій Штурбабін засновник національних чоловічої та жіночої збірних із фехтування на шаблях, нині - тренер обласної вищої школи спортивної майстерності. Сьогодні в компанії ДП «НАЕК «Енергоатом» виховано 12 заслужених майстрів спорту України, серед яких 11 нетішинських спортсменів.